עוד חדשות 

12.05.2018

תיוג מחיר

דנה זרמון ומור סילבר מעלות לרשת תמונות מבילויים נוצצים עם בקבוק גרייגוס במרכז הפריים, שביט ויזל ומאיה ורטהיימר מצלמות סלפי באאוטפיט של דיזל, ועדי הימלבלוי נותנת בתיעוד בדיוק כשהיא מכוסה בתכשיטי פנדורה. רק מה — כולן שכחו לציין שזו פרסומת. בחו"ל כבר נלחמים בתופעת הפרסום הסמוי באינסטגרם, ובישראל מוגשת עכשיו תביעה ייצוגית על סך 30 מיליון שקלים

maxresdefault.jpg
15.04.2018

ישראל חזקה מול הטרור. הפמיניסטי - טור דעה מאת עו"ד ליעד ורצהיזר

"מאז ההוראה לבטל את ההפרדה בקורס הצוערים החרדים של נציבות שירות המדינה זכו בשדולת הנשים לשלל סופרלטיבים. אבל הטענה הפרדוקסלית שהשתלבות בעבודה מחייבת הפרדה מגדרית בהכשרה היא סיסמה ריקה"

Untitled-1.png
17.10.2017

לאו נעלמו 42 אלף משתמשי פייסבוק?

"תביעה נגד פייסבוק: ביקשנו למזג ארבעה עמודים של חברה - ומספר העוקבים צנח ■ העליון יכריע בקרוב בשאלה העקרונית אם ניתן לתבוע את פייסבוק בישראל"

Untitled-1.png

בקשה לתביעה ייצוגית: נהגי גט גבו 36 מיליון שקל עודפים בעבור "דמי הזמנה"

"גט מתחייבת בפני לקוחותיה כי היא מאפשרת לנהגיה לגבות "דמי הזמנה" בסך 4.80 שקלים, רק בימים ובשעות מסוימים. הבקשה הוגשה בשם לקוחה של גט, קרן הר-צבי: "לא מדובר בנהג 'סורר' כזה או אחר, אלא בהתנהלות שיטתית""

19.07.2017
maxresdefault.jpg
08.05.2017

תביעה נגד מזהמי הירקון: "התושבים סובלים ממפגעי ריח קשים, בחילות וכאבי ראש"

"שני תושבי מושב אלישמע, השוכן סמוך לאחד מיובלי הירקון, הגישו בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד שורת רשויות שלטענתם זיהמו את הנחל: "הרשויות הרלוונטיות מודעות היטב למפגעים כבר מתחילת שנות האלפיים". בחודש שעבר הביא אירוע נוסף של זיהום למותם של אלפי דגים בנחל"